Wtorek 21.10.2014, Muzeum w Warszawie dzisiaj czynne: 9.00 - 16.00, Oddział Sochaczew: 10.00 - 16.00
Skip Navigation LinksGłówna > Bilety i kontakt

Bilety wstępu
Bilety i Kontakt


ADRES:


Muzeum Kolejnictwa w Warszawie
ul.Towarowa 1
00-811 Warszawa

Tel. ogólny: (22) 620 04 80

Tel. kasa : (22) 620 04 80 wew. 119

Tel./fax sekretariat: (22) 620 04 80 wew. 101

Email: sekretariat@muzkol.pl

SALE WYSTAWOWE I SKANSEN CZYNNE:

PONIEDZIAŁEK w godz. 9.00 - 14.00 wstęp wolny
WTOREK - SOBOTA w godz. 9.00 - 16.00
NIEDZIELA w godz. 12.00 - 19.00

Ostatni zwiedzający wchodzą na teren ekspozycji 30 minut przed jej zamknięciem.

CENNIK BILETÓW
Wstępu & Innych

NORMALNY – 12 zł
ULGOWY – 6 zł
LEKCJA MUZEALNA – 60 zł
LEKCJA specjalna – 120 zł

*Dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie.

*Informujemy, iż w poniedziałek zwiedzający zwolnieni są tylko z opłat wstępu. Inne dodatkowe opłaty zgodnie z cennikiem Muzeum.

*W przypadku trudnych warunków atmosferycznych skansen nieczynny.

BIBLIOTEKA Czynna:

Istnieje mozliwość korzystania ze zbiorów Biblioteki muzealnej po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i umówieniu dogodnego terminu pod numerem

Tel. (22) 620 04 80 wew. 106

email:edukacja@muzkol.pl

PRZEWODNICY:

Opłata dodatkowa.

Grupy do 25 osób - 80,00 zł

Przewodnik w języku angielskim – 120,00 zł, tylko po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu pod numerm telefonu: (22) 620 04 80 wew. 106 lub 119. Rezerwacja dokonywana jest po wpłacie zaliczki w kwocie 48 zł (40% usługi). Reszta płatności dokonywana jest w dniu zwiedzania w kasie Muzuem. W przypadku nieskorzystania z usługi zaliczka nie podlega zwrotowi.

POCIĄG SOCHACZEW:

Zakup biletów na pociąg RETRO, w Warszawie ul.Towarowa 1, od wtorku do piątku do godziny 15:30 lub bezpośrednio w Sochaczewie przed odjazdem pociągu.

Tel. kasa Warszawa:

(22) 620 04 80 wew. 119
wt. - niedz. w godzinach 10:00-15:30

email: rezerwacja@muzkol.pl

Więcej o pociagu RETRO


Dyrekcja (Pokaż Szczegóły...)

Cezary Karpiński

p.o. Dyrektora

telefon: (22) 620 04 80 wew. 101

email: sekretariat@muzkol.pl

Walentyna Rakiel-Czarnecka

Zastępca Dyrektora

telefon: (22) 620 04 80 wew.109

email: wrakiel@muzkol.pl

Radosław Konieczny

Zastępca Dyrektora
Kierownik Oddziału

telefon: 46 862 59 76

e-mail 1: rkonieczny@muzkol.pl
e-mail 2: biuro@muzkol.pl

Ewa Wiśniewska

Główny Księgowy

telefon: (22) 620 04 80 wew.110

email 1:ewisniewska@muzkol.pl
email 2:ksiegowosc@muzkol.pl

Biuro Dyrektora (Pokaż Szczegóły...)

Aldona Rusiniak

Specjalista - Koordynator Ds. Zamówień Publicznych

telefon: (22) 620 04 80 wew.101

email 1:arusiniak@muzkol.pl
email 2:sekretariat@muzkol.pl

Manuel Ferreras-Tascón

Specjalista

telefon: (22) 620 04 80 wew. 118

email:mferreras@muzkol.pl

Dział Ekonomiczno - Finansowy (Pokaż Szczegóły...)

Bożena Sikora

Specjalista

telefon: (22) 620 04 80 wew.110

email:ksiegowosc@muzkol.pl

Ewa Stankiewicz

Specjalista

telefon: (22) 620 04 80 wew.110

email:ksiegowosc@muzkol.pl

Dział Spraw Osobowych i Administracji (Pokaż Szczegóły...)

Bogusław Chojnacki

Kierownik Działu

telefon: (22) 620 04 80 wew.116

email 1:bchojnacki@muzkol.pl
email 2:kadry@muzkol.pl

Monika Urbaniak

Specjalista

telefon: (22) 620 04 80 wew.115

email 1:murbaniak@muzkol.pl
email 2:administracja@muzkol.pl

Ewelina Matuszewska

Specjalista

telefon: (22) 620 04 80 wew.115

email 1:ematuszewska@muzkol.pl
email 2:kadry@muzkol.pl

Grażyna Stepuch

Referent

telefon: (22) 620 04 80 wew.119

email:administracja@muzkol.pl

Dariusz Kowalczyk

Specjalista

telefon: (22) 620 04 80 wew. 115

email:administracja@muzkol.pl


Adam Sawicki

Kwalfikowany Opiekun Ekspozycji

telefon: (22) 620 04 80 wew.115

email:administracja@muzkol.pl

Dział Konserwacji (Pokaż Szczegóły...)

Sekcja Techniczna (Pokaż Szczegóły...)

Adam Gerstmann

Kierownik Sekcji

telefon: (22) 620 04 80 wew.115

email:techniczny@muzkol.pl

Wiesław Ćwiklicki

Zastępca Kierownika Sekcji

telefon: (22) 620 04 80 wew.104

Piotr Grzesiński

Rzemieśnlnik

telefon: (22) 620 04 80 wew.104

Jacek Rudowski

Rzemieśnlnik

telefon: (22) 620 04 80 wew.104

Andrzej Makowski

Rzemieśnlnik

telefon: (22) 620 04 80 wew.104

Bogusław Śnios

Rzemieśnlnik

telefon: (22) 620 04 80 wew.104

Dział Inwentarzy (Pokaż Szczegóły...)

Anna Kozelska

Adiunkt - Główny Inwentaryzator

telefon: (22) 620 04 80 wew. 108

email 1: akozelska@muzkol.pl
email 2: inwentarze@muzkol.pl

Karolina Brama

Asystent Muzealny

telefon: (22) 620 04 80 wew. 108

email 1: kbrama@muzkol.pl
email 2: inwentarze@muzkol.pl

Marcin Brzomiński

Dokumentalista

telefon: (22) 620 04 80 wew.108

email:archiwum@muzkol.pl

Dział Edukacji (Pokaż Szczegóły...)

Magdalena Sowińska

Adiunkt - Kierownik Działu

telefon: (22) 620 04 80 wew. 106

email 1:msowinska@muzkol.pl
email 2:edukacja@muzkol.pl

Marta Piekarska

Asystent Muzealny

telefon: (22) 620 04 80 wew. 106

email 1:mpiekarska@muzkol.pl
email 2:edukacja@muzkol.pl

Katsiaryna Orpik

Specjalista

telefon: (22) 620 04 80 wew.106

email:korpik@muzkol.pl

Aleksandra Michalska

Referent

telefon: (22) 620 04 80 wew.106

email:amichalska@muzkol.pl

Dział Promocji i Marketingu (Pokaż Szczegóły...)

Mikołaj Królikowski

p.o. Kierownika Działu

telefon: (22) 620 04 80 wew. 112

email 1:mkrolikowski@muzkol.pl
email 2: promocja@muzkol.pl

Maria Fudała

Maria Fudała

Specjalista

telefon: (22) 620 04 80 wew. 112

email 1: mfudala@muzkol.pl
email 2: promocja@muzkol.pl

Maria Fudała

Tomasz Kurowski

Specjalista

telefon: (22) 620 04 80 wew. 112

email 1: tkurowski@muzkol.pl
email 2: promocja@muzkol.pl

Dział Zbiorów i Wystaw (Pokaż Szczegóły...)

Andrzej Kosmala

Adiunkt - Kierownik Działu

telefon: (22) 620 04 80 wew.117

email:akosmala@muzkol.pl

Andrzej Wojciechowski

Adiunkt

telefon: (22) 620 04 80 wew.121

email:wystawa@muzkol.pl

Beata Młynarska

Dokumentalista

telefon: (22) 620 04 80 wew.121

email:wystawa@muzkol.pl

Wojciech Gieszcz

Specjalista

telefon: (22) 620 04 80 wew.104

email:wgieszcz@muzkol.pl

Biblioteka (Pokaż Szczegóły...)

Elżbieta Paruszewska

Kustosz

telefon: (22) 620 04 80 wew.118

email:edukacja@muzkol.pl

Agnieszka Płatek

Młodszy Dokumentalista

telefon: (22) 620 04 80 wew.106

email:aplatek@muzkol.pl

Administrator Systemów Informatycznych (Pokaż Szczegóły...)

Marcin Połatyński

Administrator Systemów Informatycznych

telefon: (22) 620 04 80 wew.104

email:serwis@muzkol.pl